همه محصولات
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولادی ضد زنگ
-
میله های تخت فولاد ضد زنگ
-
لوله های فولادی ضد زنگ
-
میله گرد فولادی ضد زنگ
-
نوارهای تخت فولاد ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده
-
کویل فولادی PPGL
-
لوله آهن گالوانیزه
-
سیم پیچ ورق GI
-
پروفیل های کربن فولادی
-
لوله بدون درز فولاد آلیاژی
-
ورق فولادی مقاوم در برابر سایش
کلید واژه ها [ stainless steel plate sheet ] همخوانی داشتن 211 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ ASTM AISI 600mm 310S 317L 347 904L 321
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ASTM AISI Ss 310 ورق فولادی ضد زنگ 430 904L مس گالوانیزه
| نام: | ورق استیل 430 |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | 430 |
ورق فولاد ضد زنگ با گواهینامه BV 10mm 410 420J1 420J2 430 Acero Inoxidable 304
| مواد: | فولاد ضد زنگ سری |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی، یا به عنوان بسته بندی استاندارد |
| پوشش سطح: | 2B، BA، No.1، No.4، HL، 8K، و غیره. |
فولاد فلزی پوشش زینک NO 1 ورق ضد زنگ ورق Z275 26 گالوانیزه
| طول: | سفارشی |
|---|---|
| فناوری پردازش: | نورد سرد، نورد گرم و غیره |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، JIS، GB |
NO 4 صفحه فولاد ضد زنگ با گواهینامه ایزو 1mm برای صنایع صنعتی
| فناوری پردازش: | نورد سرد، نورد گرم و غیره |
|---|---|
| عرض: | به عنوان درخواست |
| گواهینامه: | ISO، SGS، BV، و غیره |
بی ای 20 میلی متر ضخامت 316 صفحه فولاد ضد زنگ
| گواهینامه: | ISO، SGS، BV، و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| عرض: | به عنوان درخواست |
Astm 0.5mm فلز فولاد ضد زنگ به صورت سرد برای مهندسی
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی، یا به عنوان بسته بندی استاندارد |
|---|---|
| فناوری پردازش: | نورد سرد، نورد گرم و غیره |
| ضخامت: | به عنوان درخواست |
310S 310Si2 صفحه فولاد ضد زنگ ضد دمای بالا
| نوع: | ورق بشقاب |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-150mm |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، EXW، و غیره |
316 316L صفحه فولاد ضد زنگ عرض 1000mm-3000mm FOB
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، Western Union |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| استاندارد: | ASTM A240، JIS G4304، G4305، GB/T 4237، GB/T 8165 |
3000mm SS 304 316 فولاد ضد زنگ سیم میش سوراخ گرد فلز ورق سوراخ شده
| پوشش سطح: | 2B، BA، No.1، No.4، HL، 8K، و غیره. |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، EXW، و غیره |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، JIS، GB |

