همه محصولات
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولادی ضد زنگ
-
میله های تخت فولاد ضد زنگ
-
لوله های فولادی ضد زنگ
-
میله گرد فولادی ضد زنگ
-
نوارهای تخت فولاد ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده
-
کویل فولادی PPGL
-
لوله آهن گالوانیزه
-
سیم پیچ ورق GI
-
پروفیل های کربن فولادی
-
لوله بدون درز فولاد آلیاژی
-
ورق فولادی مقاوم در برابر سایش
کلید واژه ها [ stainless steel plate sheet ] همخوانی داشتن 211 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ Hairline جلا داده شده 321 SS 2000mm برای صنعت
| نام: | ورق استیل 430 |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| درجه: | 430 |
ورق نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ تزئینی 304 سطح روشن برای روکش دیوار
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
6mm 7mm 8mm بطری فولاد ضد زنگ با رول سرد
| پوشش سطح: | 2B، BA، No.1، No.4، HL، 8K، و غیره. |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، JIS، GB |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
GB استاندارد فلز ضد زنگ ضخامت 16 گج 18 گج 20 4x8 201 430 316 2b آینه
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، EXW، و غیره |
|---|---|
| نوع: | ورق صفحه ss |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
201 202 کویل ورق فولادی ضد زنگ 8K 10 میلی متر نورد سرد
| نام: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، EN، GB |
| مقطع تحصیلی: | 301L, 304, 301, 304l, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
ورق فولادی ضد زنگ SUS310 0.5mm تا 50mm ASTM JIS
| نام: | ورق استیل 310 |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | 310 |
ورق فولادی ضد زنگ 304 316 نورد سرد 2B پایان 15 میلی متر
| نام: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، EN، GB |
| مقطع تحصیلی: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، L4 |
ورق دوبلکس 201 409 فولاد ضد زنگ 2000 میلی متر نورد سرد
| نام: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، EN، GB |
| مقطع تحصیلی: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، L4 |
ورق فولادی ضد زنگ AISI ASTM SUS Ba 2b Hl 8K 201 321 For Decorate
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM AISI 100mm 310S 317L Hairline Polished
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |

