همه محصولات
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولادی ضد زنگ
-
میله های تخت فولاد ضد زنگ
-
لوله های فولادی ضد زنگ
-
میله گرد فولادی ضد زنگ
-
نوارهای تخت فولاد ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده
-
کویل فولادی PPGL
-
لوله آهن گالوانیزه
-
سیم پیچ ورق GI
-
پروفیل های کربن فولادی
-
لوله بدون درز فولاد آلیاژی
-
ورق فولادی مقاوم در برابر سایش
کلید واژه ها [ stainless steel plate sheet ] همخوانی داشتن 211 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ با استحکام بالا و قیمت پایین (304 321 316L 310S 904L) برای صنایع غذایی و ساخت و ساز
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
201 202 304 316 316l 321 310S 409 430 904l 304l Inox Plate 4x8 Ft ورق فولادی ضد زنگ روشن برای روکش دیوار
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
فولاد ضد زنگ 316 430 درجه با کیفیت بالا به طور گسترده ای برای هتل های ستاره ای مراکز خرید و مکان های دیگر استفاده می شود
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ورق بام از پیش رنگ آمیزی شده با روکش رنگی کویل فولادی گالوانیزه PPGL روی داغ
| نام: | سیم پیچ / ورق / صفحه گالوانیزه رنگی |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |
روکش رنگی آلوزینک 2000 میلی متری ورق های فولادی PPGL پیش رنگ شده
| نام: | سیم پیچ / ورق / صفحه گالوانیزه رنگ آبی |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |
کویل GI با روکش روی مینی DX5D DX52D DX53D
| نام: | سیم پیچ / نوار / صفحه / پوسته Gl / فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |
کویل فولادی گالوانیزه PPGL با پوشش رنگی 0.4 میلی متری از پیش رنگ شده
| نام: | سیم پیچ / ورق / صفحه گالوانیزه رنگ سبز |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |
کویل فولادی گالوانیزه نورد سرد PPGL با روکش رنگی Ral رنگ آمیزی شده Dx51d SGCC با غوطه ور شدن گرم
| نام: | SPCC Spcd Spce DC01 DC02 DC03 DC04 St12 St13 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، AISI، DIN، BS، En |
| مقطع تحصیلی: | 400 نیوتن متر، 450 نیوتن متر، 500 نیوتن متر، 550 نیوتن متر |
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده S250 S280 S320GD 275 گرم / متر مربع
| نام: | سیم پیچ / نوار / صفحه / پوسته Gl / فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | SGCC / Dx51d ASTM A653 |
S550GD فولاد فیلم پی وی سی ورق فولادی گالوانیزه گرم 914 میلی متر نورد گرم
| نام: | کویل های نورد گرم PPGI |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |

