همه محصولات
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولادی ضد زنگ
-
میله های تخت فولاد ضد زنگ
-
لوله های فولادی ضد زنگ
-
میله گرد فولادی ضد زنگ
-
نوارهای تخت فولاد ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده
-
کویل فولادی PPGL
-
لوله آهن گالوانیزه
-
سیم پیچ ورق GI
-
پروفیل های کربن فولادی
-
لوله بدون درز فولاد آلیاژی
-
ورق فولادی مقاوم در برابر سایش
کلید واژه ها [ stainless steel plate sheet ] همخوانی داشتن 211 محصولات.
201 J1 J2 J3 304 316 صفحات فولادی ضد زنگ 0.2mm 0.5mm 1mm 2mm 3mm ضخامت ظروف آشپزی ورق های فولادی ضد زنگ درجه غذا
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ورق با کیفیت بالا ss 4mm 8mm 12mm 18mm 20mm No.1 BA 4k 8k Finished 201 304 316L 316Ti 310S قیمت ورق فولادی ضد زنگ
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | No.1/2b/Ba/Hairline/Poliished/Mirror/8K/رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM با کیفیت بالا 304L 304 321 316L 310S 2205 430 نورد سرد/گرم /صفحه فولادی ضد زنگ
| مواد: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| سطح: | شماره 1 / 2B / BA / خط مو / پولیش / آینه / 8K / رنگ |
| مشخصات: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ورق های کویل فولادی با پوشش رنگی Galvalume Ppgl 750mm برای تزئین
| نام: | سیم پیچ / ورق / صفحه گالوانیزه رنگی |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM |
| مقطع تحصیلی: | DX51D، DX52D، S350GD، S550GD |
201 430 304 316 Ss ورق 10 میلی متر ضخامت صاف
| طول: | سفارشی |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
صفحه آلومینیومی استاندارد ASTM طول سفارشی 5083 5052 6061 7083
| گواهینامه: | ISO، SGS، BV، و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی، یا به عنوان بسته بندی استاندارد |
| نوع: | ورق صفحه ss |
ورق فولادی ضد زنگ با استحکام بالا سطح درخشان 0.2 تا 3 میلی متر با آینه نورد سرد 4K 8K
| نام: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، EN، GB |
| مقطع تحصیلی: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، L4 |
ورق فولادی نورد سرد با ضخامت 0.3-3 میلی متر ASTM A240 Hairline BA 8K ورق فولادی ضد زنگ سطحی برای ظروف آشپزخانه
| نام: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، EN، GB |
| درجه: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، L4 |
195 Q235 Q345 GI ورق کویل 508mm-610mm روی صفحه پوشش داده شده
| نام: | ورق G90 Gi ورق فولادی گالوانیزه با روکش روی |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، JIS، EN، BIN |
| مقطع تحصیلی: | SGCC/Sgcd/Dx51d/S350gd.. |
0.3 میلیمتر پروفیلهای فولاد کربنی 5 میلیمتری ASTM A36 St37 St42
| نام: | ورق/صفحه کربن |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، DIN، EN |
| مقطع تحصیلی: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |

