همه محصولات
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولادی ضد زنگ
-
میله های تخت فولاد ضد زنگ
-
لوله های فولادی ضد زنگ
-
میله گرد فولادی ضد زنگ
-
نوارهای تخت فولاد ضد زنگ
-
میله زاویه ای از جنس استنلس استیل
-
کویل فولادی گالوانیزه از پیش رنگ شده
-
کویل فولادی PPGL
-
لوله آهن گالوانیزه
-
سیم پیچ ورق GI
-
پروفیل های کربن فولادی
-
لوله بدون درز فولاد آلیاژی
-
ورق فولادی مقاوم در برابر سایش
آهن فولاد فلز زاویه برش 60 درجه گالوانیزه اندازه های استاندارد گرم رول فولاد کربن کیفیت بالا فرشته آهن
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی |
|---|---|
| طول: | 1.0-6.0 متر یا سفارشی |
| وزن: | سبک وزن |
مقاومت در برابر زنگ از فولاد ضد زنگ به شکل L
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم، آهنگری |
|---|---|
| اندازه زاویه برابر: | 20×20mm تا 200×200mm. |
| سطح: | سیاه/پلیس/درخشان |
مشخصات کامل 304/316/321/309/310 استیل ضد زنگ پولیش گرد مربع میله/بار برای ساخت برای نمونه های مشتری
| عرض: | 1000/1219/1500/1800mm/2000mm |
|---|---|
| درمان سطح: | پولیش شده |
| مدت پرداخت: | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
تولید کنندگان عمده فروشی صفحه آلومینیوم لوله ای عایق آلومینیوم طناب آلومینیوم نوع پریس گسترده لوله ای 850
| پوشش روی: | 60-275 گرم در متر مربع |
|---|---|
| نوع محصول: | ورق / کویل |
| مواد: | آهن گالوانیزه شده |
طومار آهن گالوانیزه با پوشش Zn برای کاربردهای مختلف
| ضخامت: | خدمات سفارشی |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی صادراتی استاندارد یا طبق درخواست مشتری |
| فنی: | نورد گرم |
فولادی رنگ فولادی فولادی تولید کنندگان سقف رنگ فولادی فولادی رنگ فولادی فولادی ضد خوردگی
| پوشش روی: | 30-600 گرم در متر مربع |
|---|---|
| ضخامت: | خدمات سفارشی |
| بسته بندی: | بسته بندی صادراتی استاندارد یا طبق درخواست مشتری |
از فولاد ضد زنگ استیل زاویه میله به ماشین مهر و موم ساخت و جوش به تحمل دقیق قیمت کارخانه
| سطح: | سیاه/پلیس/درخشان |
|---|---|
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی |
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم، آهنگری |
میله های زاویه ای آهن/پروفایل فولادی مس فرشته ی گرم رولد شده/میله های زاویه ای فولادی برابر یا نامساوی 20 25 30 35 40 میلی متر
| طول زاویه: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
| مقاومت در برابر زنگ زدگی: | آره |
بهترین قیمت و بهترین تامین کننده فولاد گالوانیزه گرم رولد برابر و زاویه نامساوی فولاد برابر فرشته میله برای ساخت و ساز
| پایان دادن: | ترشح کردن |
|---|---|
| درمان سطح: | Hot DIP Gavalnized / مشکی / رنگ شده |
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
میله گرد فولاد ضد زنگ 431 میله روشن نیست 431 میله فولاد ضد زنگ مقاومت به خوردگی بسته بندی استاندارد
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| نوع کسب و کار: | سازنده |
| بسته بندی: | بسته استاندارد قابل حمل دریایی |

